فروش سرور HP

فروش سرور hp

فروش سرور hp

Blog Article

فروش سرور HP (رکمونت)


HPE Proliant Rackmount Collection یا Density Line Servers :

اصطلاح DL مخفف کلمه Density Line بوده و به رده سرورهای خوابیده اچ پی ( Rackmount Sequence ) گفته میشود . سرور‌های رکمونت HPE ماژولار و منعطف بوده و همانطور که نام آنها مشخص است قابل نصب در رک می‌باشند . هر یک به تنهایی دارای ابعاد متوسطی هستند ولی با ترکیب آنها می توان کسب و کارهایی با ابعاد متوسط تا بزرگ را پشتیبانی نمود.

این مدل از سرور‌ها که قابلیت پردازش‌هایی با حجم بالا را دارند و در پردازش قدرتی بی نظیر دارند . تمامی اجزاء‌ این سرورها بر روی یک برد قرار دارد و برای سرویس دهی در حجم و ظرفیت های بالای ذخیره سازی و پردازشی کاربرد دارند. میتوان در این سرورها تا چندین منبع پردازشی را متصل نموده و تمام آنها را از طریق یک مدار کنترلر واحد ،‌ مدیریت نمود.

در این مدل از سرورها، هرچه نسلی (Gen) که انتخاب می شود بالاتر باشد، قابلیت انعطاف پذیری بیشتری دارد. شما می توانید مرکز داده خود را با سرورهای رکمونت اچ پی به روزرسانی کنید تا کارایی ، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را برای کسب و کار خود فراهم کنید.

تدبیر بنییان رسام وارد کننده و عرضه کننده مستقیم قطعات سرور اچ‌ پی نسل ten بوده و ما فروش سرور hp را به صورت مستقیم به شما ارائه می‌دهیم . همچنین در شرکت تدبیر بنیان رسام علاوه بر امکان خرید و فروش سرور اچ پی شما می‌توانید نقد و بررسی و از جمله ویژگی ‌های هر کدام فروش سرور hp از سرور‌های اچ پی را بررسی نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

Report this page